Meditace v Olomouci

 

Více jak 25 let studuji u významného Mistra. Neučí jen meditace a duchovno, ale především učí zábavnou a živou formou jak žít v souladu se svým osudem, svým životem a jak probudit naše přirozené možnosti. Jak proměnit svůj život v poslání, "skvělou jízdu" nebo jak nalézt naplněnou nevšední každodennost. Skrze vlastní zkušenost, prožitek a osobní příklad.


Přichází k němu lidé mladí, úspěšní, bohatí, kteří v životě mají vše, ale postrádají "ten důvod proč a co dál". Stejně tak k němu přichází i ti, kterým osud a život nepřejí, aby nalezli cestu, jak toto předurčení změnit a proměnit svůj život k lepšímu. Tuto zkušenost může dát i vám.

O tom je v podstatě i Meditace a Spiritual Trekking. A nemusí být nudná! Meditace dává klid uspěchanému rytmu, klokotání mysli a emocí, zastaví nás a dovolí nahlédnout do svého nitra, které nejspíš roky zeje v zapomnění. Spiritual Trekking zase mapu a návod, kudy se vydat ke svým snům a cílům. Spiritual Trekking nás učí žít to, co skutečně chceme a co skutečně milujeme. Naši individuální cestu. Učí nás hledat sílu, možnosti a vhodné techniky.

Až budete mít pocit, že vám něco v životě schází, něco co si na tržišti nekoupíte a na ulici nenajdete, přijďte.
To, co mě naučil, co mi ukázal a předal, chci i já předávat dál.


Z Mistrovi výuky meditací...
"Když člověk začne meditovat hodinu denně (stačí i 10 minut denně, když je to dlouhodobě), tak ho to do měsíce, dvou změní. Je to úplně jiný člověk. Škoda, že k tomu nejsme vedeni. Společnost pořád spojuje meditaci s nějakým náboženstvím. Najednou jsi klidnější, laskavější, máš dobré nápady, jsi jemnější a radostnější. Člověk vidí svůj život více pomaleji, takže dokáže dělat lepší rozhodnutí. Úspěch toho je, že nás k tomu nikdo nevede. Je to nástroj, je to posilovna. Zvyšuje kapacitu našeho mozku. V meditaci jsou takové rezervy."

Pravidelná meditace posouvá náš život o level výš v mnoha oblastech života. Děláme vědomá rozhodnutí, získáváme si odstup a stabilitu ve vypjatějších situacích, získáváme klid v nitru a úsměv na tváři.


Tato nauka v sobě pojí tradiční i netradiční růstové a meditační techniky šité na míru pro dnešní dobu a pro současného mladého člověka. Jsou připraveny tak, aby přinášely hmatatelné výsledky, vlastní prožitky a hlavně aby bavily.
Už jste někdy...
seděli s miskou na hlavě? ...chodili po žhavém uhlí? ...chodili tak pomalu, že vás ani bezpečnostní čidlo nezachytilo? ...strávili den a noc v jeskyni, na poustevně? ...skákali bunjee jumping na nejvyšších jumpech světa? ...meditovali při surfingu? ...Spiritual Trekking nenudí :).


       Filip ´Šankara´

 


  

Již více než pětadvacet let studuji jógu a duchovní nauky východu. Zkušenosti a poznání sbírám od svého Mistra, v retreatech a na četných poutích a cestách po Asii. Mezi mé oblíbené proudy patří tantrický budhismus, astrologie, surftantra.... již několik let se učím a vyučuji tradiční japonská bojová umění. Při tom mě provází rodina a přátelé.

 


 

 

Pravidelná setkání spojená s ukázkami i praxí vizualizačních a meditačních cvičení, technik rozvíjejících kouzlo naší mysli a klid uvnitř, povídáním o principech Spiritual Trekkningu a společných diskuzí probíhají
vždy první čtvrtek v měsíci od 18:30 - 20:00 v Jóga centru, Ostružnická 10 v Olomouci.
Místo je jen pár kroků od Horního náměstí. (Mapa)  Setkání jsou zábavná, hluboká a živá.

 

 

Naše příští meditační setkání se uskuteční ve čtvrtek 4. května 2023

 

Více informací na 776 195 303
email: joga.olomouc@gmail.com

 

Těšíme se na společné zážiky a meditace v Olomouci!

 

 

         

 

  "Čím víc budeme opečovávat svoje nitro, tím míň se budeme ptát,
zda jsme napojeni na Vesmír."  G.A.